منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

جلوبندی

جلو بندی یا همان تعلیق خودرو مجموعه ای از بازویی ها و طبق و سیستم فنر بندی و کمک می باشد، که وظیفه حفظ تعادل خودرو و کنترل ضربات سطح جاده و ایجاد آرامش برای سرنشینان را دارد. جدا از این ها مهم ترین وظیفه سیستم جلوبندی حفظ سطح اصطلاک تایرها با جاده را بر عهده دارند. برای مثال در هنگام رانندگی در پیچ جاده چرخ هایی که خارج از پیچ قرار دارند، تمایل به جدا شدن از سطح زمین را دارا می باشند، که این امر توسط سیستم موج گیر که به حالت فنری و مفصلی می باشد کنترل می گردد.
در سیستم تلفیق قطعه ای دیگری به نام کمک فنر وجود دارد، که شوک های سطح جاده را جذب کرده و مانع از انتقال ضربات به اتاق خودرو می گردد. به طور کل با خرابی هر یک از قطعات جلو بندی مثل بوش طبق کمک ماکسیما و یا کمک، تعادل خودرو کاهش یافته و سبب ایجاد شرایط خطرناک برای خودرو می باشد. سیستم جلوبندی زیر اتاق و در قسمت جلوی خودرو و در مسیر چرخ های خودرو قرار می گیرد.

 

کد کالا: 10131017
بازویی طبق ماکسیما اصلیقطعه ای  از جنس فولاد که دارای چهار سوراخ و دارای یک رزوه در قسمت ابتدائی آن که بر روی بوش طبق کوچک نصب می شود، می باشد.در اصل طبق را نسبت به رام زیر اتاق ثابت می کند و از جنس فولاد می باشد که در برابر ضربات و ارتعاشات جاده مقاوم بوده و نقش اساسی  را در جلو بندی ..
0 تومان
کد کالا: 10131019
بلبرینگ چرخ جلو ماکسیما NSK - ژاپنبلبرینگ چرخ جلو ماکسیما به صورت یک بلبرینگ دوبل بوده که مابین سگ دست و توپی چرخ جلو نصب می گردد و در اصل روان کننده حرکت چرخ در دورهای پایین و بالا و کنترل حرکت های ارزی چرخ می باشد و به صورت کل، بلبرینگ ها دارای یک گریس نسور می باشند، که وظیفه حفاظت ا..
0 تومان
تولید کننده: RBI کد کالا: 10131035
بوش طبق بزرگ ماکسیما RBIبوش طبق بزرگ از جنس لاستیک و فلز بوده که در درون یک قلاف آلومینیومی  قرار می گیرد، و دو سر قلاف دارای سوراخ هایی برای بسته شدن به واسطه پیچ بر روی رام می باشد وضمنا این بوش به وسیله فشار بالایی بر روی طبق نصب می گردد. و در اصل در انتهای طبق وظیفه&..
0 تومان
کد کالا: 10131041
تسمه هیدرولیک ماکسیما کرهتسمه هیدرولیک ماکسیما قطعه ای از جنس پلاستیک و نخ ابریشم که دارای شیارهای بر روی آن می باشد ،که با قرارگیری ما بین پولی میل لنگ و فولی پمپ هیدرولیک سبب انتقال دور موتور به پمپ هیدرولیک می شود. اصطکاک کم، بی صدا بودن و نصب راحت دلیل استفاده از تسمه می باشد. و تق..
0 تومان
تولید کننده: POLOTO کد کالا: 10131022
دیسک چرخ جلو ماکسیما POLOTOدیسک چرخ جلو ماکسیما به منظور ایجاد امکان برای انتقال نیروی ترمز به چرخ ها و کاهش سرعت خودرو، از دیسک چرخ استفاده می گردد، که این دیسک به صورت گرد و دوار بوده و دارای پره های در وسط دیسک می باشد که به منظور خنک کاری دیسک مورد استفاده قرار می گیرد، دیسک چرخ دارای  ..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 60 (5 صفحه)