منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

درباره ما

سلام....
من مهدی رمضان زاده هستم ، مهندس سیستم های مایکروسافت و مدیرعامل گروه فنی و تخصصی جَت ( jat ) می خواهم در این فرصت در خصوص فلسفه وجودی فروشگاه تخصصی جَت کمی با شما صحبت کنم....

با این مقدمه کوتاه شما رو از اهداف بلند، فروشگاه اینترنتی جت با خبر می کنم ....  
حتما با من موافق هستید، که توسعه اینترنت در سالهای اخیر روش‌ها و مدل های خرید کالا و خدمات ما را کاملا دگرگون نموده است . علاوه برآن منافع و محاسن موجود در خریدهای اینترنتی همواره تعداد بیشتری از مشتریان را به سوی خود جذب می کند. این بدان معناست که الگوهای متداول خرید مردم کاملا تغییرکرده است. ماشین زندگی با سرعت خیلی بیشتری در حرکت است و تنها این مدل ها و روشهای خرید می تواند پاسخگوی این سبک از زندگی باشد. واقعیت این است که این سریع و مدرن زیستنن، ویژگی‏‏‏‌ها و فرهنگ خرید اینترنتی را با روحیات و نیازمندی های رو به رشد مردم هماهنگ‏‏‌تر نموده است. خلاصه اینکه همه مردم سخت در تکاپو و تلاشند که از این واقعه عقب نمانند و همواره پیشرفت‏‏‌های شخصی و اجتماعی خود را ارتقا دهند.
بدیهی است که مردم هوشیارتر و هوشمندتر شده اند و این هوشمندی آنها را رهنمون می شود تا با تغییر در روشها و الگوهای منسوخ و قدیمی، هوشمندانه‏‌تر و مدرنتر زندگی نمایند.
به لطف تکنولوژی و فناوریهای نوین، راه‏ کارهای جدید و جذاب زیادی پیش روی آحاد مردم وجود دارد که آنها را مجاب می کند تا از انتخابها و آبشن های بسیار زیاد موجود برای حل مسائل ریز و درشت زندگی خود بهره مند شوند. مثلا دیگر کمتر کسی برای خرید یک کالا، مخصوصا که اگر کالا تخصصی باشد، مثل گیربکس استوک ماکسیما، بدون سرچ، جستجو و بررسی لازم، اقدام به خرید می‏‌کند. این نوع مشتریان قبل از خرید نهایت استفاده را از بستر اینترنت می برند و فورا اطلاعات خود را از موجودیت ، کیفیت ، قیمت و اصالت کالای مورد نیاز به حداکثر می رسانند و آنگاه دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری اقدام به خرید می کنند.
 ما با درک درست این مهم و با تکیه بر تخصص و تجارب بیست ساله خود در حوزه فناوری سامانه های مبتنی بر وب، در کنار تیم مهندسی کلینیک تخصصی خودروهای ژاپنی با مدیریت مهندس محمد عزیزی برآنیم تا خدمات متفاوت، مطلوب و موثری را در حوزه تعمیر و تامین انواع خوددرهای ژاپنی، کره ای ، فرانسوی و آلمانی به شما هموطن عزیز ارائه نماییم.
بدین منظور با طراحی و راه اندازی سامانه فروش اینترنتی جَت ( jat.ir ) در تلاشیم تا همه گروه های کالایی را که عمدتا از نیازمندی های زندگی مردم است را در این سامانه ارائه نماییم. البته این مهم انشاالله در چندین فاز محقق خواهد شد و در فاز اول قطعات و لوازم یدکی خودرو را مد نظر قرار دادیم، چرا که در این حوزه تجربه و تخصص بیست ساله داریم و اطمینان داریم تا کالا و خدمات بهتر و مطمئن تری را به مخاطبان عزیز ارائه نماییم.
مزیت های برتر و نقطه قوت فروشگاه اینترنتی جَت:
اولا ....
معمولا خریداران فروشگاه های اینترنتی یا مجازی این نگرانی را دارند، که چون کالای مورد نظر خود را که شامل کلیه قطعات آکبند و لوازم استوک نظیر لوازم استوک ماکسیما، گیربکس استوک ماکسیما، گیربکس استوک مورانو و و... از نزدیک نمی بینند، شاید از خرید خود اطمینان لازم را ندارند و ممکن است که پشیمان شوند. ما برای برطرف کردن این نگرانی به حق شما، فروشگاه بزرگی را در یکی از بهترین و تخصصی ترین منطقه کلانشهر کرج ( دقیقا ابتدای 45 متری گلشهر ) تجهیز نموده ایم که آماده فروش و سرویس دهی حضوری به شما عزیزان  می باشد.
بنابراین مطمئن هستید که شما از یک فروشگاه صرفا مجازی خرید نمی کنید بلکه از یک فروشگاه کاملا تخصصی و صد در صد حقیقی واقع در کرج، ابتدای 45 متری گلشهر، روبروی بازار بزرگ علی ، فروشگاه مرکزی جَت خرید می نمایید که برای سهولت شما مخاطبان و مشتریان عزیز و گرامی سامانه فروش مجازی jat.ir را راه اندازی نمودیم .
ثانیا ....
 در حوزه خدمات خودرویی شما مشتری عزیز در صورت لزوم می توانید از خدمات فروش و پس از فروش ( گارانتی ) ما استفاده نمایید و با عضویت در باشگاه مشتریان جَت ، ضمن اطمینان از عملکرد قطعات و لوازم خریداری شده، از نصب رایگان قطعات نیز استفاده نمایید.

سخن پایانی مدیر عامل فروشگاه جت:

خواهشمند است ما را از نظرات، راهنمایی ها و پیشنهادات ارزنده خود محروم نفرمایید.
مدیریت  - مهدی رمضان زاده