منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

گیربکس دنده

گیربکس دنده، شامل شفت ورودی، شفت خروجی و دنده زیر می باشد، که بر روی هر شفت دنده های مختلف با قطرهای متفاوت قرار دارد، که معمولا قطر دنده ها از دنده ی یک تا دنده ی چهار یا پنج کم شده و در دنده زیر این موضوع بر عکس می باشد. که این امر سبب ایجاد گشتاور های مختلف در دنده های مختلف می گردد و سیستم تعویض دنده در این گیربکس به صورت دستی و با کمک مجموعه ی ماهک ها و میل ماهک و کشویی ها صورت می گیرد، دنده برنجی گیربکس دارای شکلی مخروطی بوده و به وسیله کشویی به دنده ی مورد نظر که آن هم به صورت مخروطی بوده نزدیک شده و به وسیله هماهنگ کردن دور دنده ها با کشویی سبب جا رفتن دنده می گردد. در گیربکس دنده ای  نظیر گیربکس استوک ماکسیما معمولا خرابی بلبرینگ ها بیشتر بوده و در صورت خرابی و ایجاد لقی در بین شفت های گیربکس، سبب ایجاد صدای ناهنجار در حرکت و یا در حالت در جا می شود. و به همین دلیل گیربکس دنده ای در صورت استفاده نادرست و تعویض دنده بی موقع امکان خرابی بیشتری دارد. ما در فروشگاه اینترنتی jat.ir  سعی بر این داریم، که انواع قیمت های گیربکس اتوماتیک استوک، یا گیربکس های دنده ای و سایر محصولات را با بهترین کیفیت و ضمانت در اختیار شما مشتریان عزیز و ارجمند قرار دهیم.

کد کالا: 10121007
بلبرینگ کلاچ یک قطعه دایره ای شکل، از مجموعه قطعات سیستم کلاچ و جزو یکی از قطعات لوازم یدکی خودرو می باشد که امکان عمل کردن سیستم کلاچ و فشار دادن شاخک های دیسک کلاچ را در حالت روشن بودن موتور را ایجاد می کند، محل قرار گیری این قطعه روی شفت گیربکس می باشد. در واقع  برای انتقال نیرو به سمت گیربک..
0 تومان
کد کالا: 10121010
دسته موتور روی گیربکس ماکسیما قطعه ای از جنس فلزی، لاستیکی بوده که  توسط یک موتور الکتریکی سبب کاهش ارتعاشات و ویبره حاصل از کارکرد موتور در زمان سرد بودن هوا می گردد، در قسمت لاستیکی قطعه ی مذکور، روغن و یک نوع از گاز فشرده وجود دارد. دسته موتور با توجه به قرارگیری در موقعیت های مختلف، وظ..
0 تومان
کد کالا: 10421010
دنده برنجی گیربکس رونیز قطعه ای بسیار با اهمیت، به خاطر دارا بودن شکل مخروط و نرم تر بودن جنس این قطعه نسبت به دنده ها ی گیربکس، وظیفه هماهنگ کردن دور دنده را نسبت به کشویی بر عهده دارد و امکان جابه جایی راحت دنده را در خودرو به وجود می آورد، دنده برنجی یک قطعه از اجزای داخلی مجموعه گ..
0 تومان
کد کالا: 10521011
دنده برنجی گیربکس پیکاپ ساخت کشور تایوان و از جنس برنج و مخروطی شکل بوده و دقیقا وظیفه هماهنگ کردن دور دنده را نسبت به کشویی در گیربکس خودرو عهده دار است. این هماهنگی منجر به جابه جایی راحتر تر دنده در خودرو می شود، برای اینکه از دنده های گیربکس محافظت گردد و امکان تعویض دنده راحت تر به وج..
0 تومان
کد کالا: 10121009
دیسک و صفحه در گیربکس دنده امکان قطع و وصل شدن نیروی موتور به گیربکس را برعهده دارد ، جنس آن از فلز و فیبر بوده و ساخت کشور ژاپن است. این قطعه در گیربکس استوک ماکسیما توسط مکانیزمی به پدال کلاچ متصل بوده، تا با خواست و اراده راننده و با فشردن پا، روی پدال کلاچ، منجر به قطع شدن ارتباط موتور با جعبه د..
0 تومان
کد کالا: 10121012
سنسور دنده عقب ماکسیما، قطع و وصل کننده جریان برق به چراغ های دنده عقب می باشد، این قطعه ی برقی کاملا حساس بوده و در زمان تعویض دنده به سمت عقب، راننده را در صورت وجود مانع در قسمت عقب خودرو با روشن شدن چراغ روی سپر آگاه می سازد. قطعه مذکور با توجه به نوع خودرو دارای طراحی متفاوتی است ، ام..
0 تومان
کد کالا: 10121001
لوازم پمپ کلاچ بالا اصلی ماکسیما، یک قطعه از مجموعه قطعات گیربکس دنده ای که وظیفه انتقال نیروی پدال کلاچ به دو شاخ کلاچ و بلبرینگ کلاچ گیربکس را جهت ایجاد امکان تعویض دنده راحت برعهده دارد. در واقع این قطعه، منجر به کلاچ گیری راحت تر می شود. در زمان تعویض این قطعه از عملکرد مناسب و عدم نشتی آن، اطمی..
0 تومان
کد کالا: 10121003
لوازم پمپ کلاچ بالا گیربکس وظیفه انتقال نیروی پدال کلاچ به دو شاخ کلاچ و بلبرینگ کلاچ گیربکس را جهت ایجاد امکان تعویض دنده را حت برعهده دارد، جنس  لوازم پمپ کلاچ بالای  گیربکس از پلاستیک و لاستیک بوده و مناسب خودرو ماکسیما می باشد، این قطعه ساخت کشور ژاپن بوده و در گیربکس استوک ماکسیم..
0 تومان
کد کالا: 10121006
در گیربکس استوک ماکسیما قطعه ای به نام پمپ کلاچ پایین وجود دارد، که وظیفه انتقال فشار مدار کلاچ به شیش کلاچ جهت تعویض دنده راحت گیربکس را برعهده دارد، جنس آن از پلاستیک بوده و مناسب خودروی ماکسیما و ساخت کشور ژاپن است و این لوازم شامل قطعاتی از جنس پلاستیک و لاستیک و دارای یک فنر می باشد که درون پمپ..
0 تومان
کد کالا: 10121005
پمپ کلاچ بالا ماکسیما با قرار گیری بر روی اتاق و با اتصال از طریق شیش کلاچ به پدال که قابل تنظیم بوده، نیروی حاصل از فشار پای راننده را از طریق روغن کلاچ به دو شاخه کلاچ و در نهایت به سیستم کلاچ گیری خودرو منتقل می کند و این امر سبب حرکت شاخک های دیسک کلاچ شده و در این حالت نیروی موتور به گیربکس قطع..
0 تومان
کد کالا: 10121002
پمپ کلاچ بالا ژاپنی اصل ماکسیما، قطعه ای فلزی و مناسب خودروی ماکسیما بوده ،که وظیفه انتقال نیروی پدال کلاچ به دو شاخ کلاچ و بلبرینگ کلاچ گیربکس را، جهت ایجاد امکان تعویض دنده راحت در گیربکس دنده ای را برعهده دارد، اگر این قطعه دچار خرابی و آسیب شود، قطعا روغن به داخل اتاق خودرو نشت می کند و منج..
0 تومان
کد کالا: 10121008
پمپ کلاچ بالا ژاپنی ماکسیما یک قطعه از مجموعه قطعات گیربکس دنده ای می باشد که وظیفه انتقال نیروی پدال کلاچ به دو شاخ کلاچ و بلبرینگ کلاچ گیربکس را جهت ایجاد امکان تعویض دنده را حت برعهده دارد، اگر روغن به داخل محفظه ی اتاق خودرو نشت کند و منجر به رنگ پریدگی و یا آسیب به رنگ خودروی شما شود، یعنی..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)