منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

سرسیلندر

یکی از بخش های مهم موتور، سر سیلندر است، که در واقع یکی از گرم ترین قطعات مجموعه ی سیستم موتور می باشد. قطعه ای از جنس آلومینیوم آلیاژی، که دارای  محفظه های ورود و خروج هوا می باشد.این قطعه از یک سمت به منی فولد هوا و از  سمت دیگر به منی فولد اگزوز متصل بوده، و با دارا بودن سوپاپ های هوا و دود در زمان مناسب محفظه ی احتراق را از مخلوط سوخت و هوا پر کرده و در زمان مناسب دود حاصل از احتراق را تخلیه می کند.به طور کلی  سر سیلندر تغذیه کننده موتور، برای احتراق می باشد و به علت قرار گیری محفظه احتراق در قسمت پایینی سرسیلندر، سرسیلندر گرم ترین قسمت موتور می باشد. فروشگاه آنلاین جَت، قطعات لوازم کامل موتور استوک را با کیفیتی تضمین شده و با قیمت بسیار مناسب و با توجه به نیاز مشتری در اختیار شما مشتری عزیز و ارجمند قرار می دهد.

 

 

تولید کننده: NGK کد کالا: 10111003
شمع اصلی ماکسیما NGK  ژاپنی شمع با انتقال جرقه کوئل به محفظه ی احتراق سبب احتراق مخلوط سوخت و هوا در هنگام نقطه مرگ بالا ( بالاترین نقطه ای که پیستون قرار می گیرد) می گردد و این امر به واسطه ی قوس الکتریکی یا همان جرقه می شود. محل نصب و قرارگیری:این قطعه بر روی سرسیلن..
0 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10111001
شمع ماکسیما NGKشمع ماکسیما قطعه ای در موتور خودرو که در گاهی اوقات به علت کارکرد زیاد، و خورده شدن پلاتین وسط آن، باعث ضعیف شدن جرقه و کاهش قدرت موتور می شود. جهت جزییات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.شمع ماکسیما NGK   ..
0 تومان
کد کالا: 10111004
لاستیک گیت سوپاپ ماکسیمالاستیک گیت سوپاپ ماکسیما قطعه ای که  بر روی گیت سوپاپ و در اطراف ساق سوپاپ قرار می گیرد، و مانع از ورود روغن موتور به محفظه ی احتراق می گردد. محل نصب و قرارگیری:لاستیک گیت سوپاپ بر روی گیت سوپاپ و با فشار معیتی نصب می گردد. جنس و شکل: ..
0 تومان
کد کالا: 10111002
کاسه نمد در سوپاپ ماکسیما طرحکاسه نمد در سوپاپ از جنس پلاستیک بوده که بر روی در سوپاپ و در محفظه های جای شمع قرار می گیرد و مانع از ورود روغن موتور به محفظه ی شمع می گردد.محل نصب و قرارگیری:این قطعه بر روی درب سوپاپ نصب می گردد. جنس و شکل:کاسه نمد در سوپاپ ماک..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)