منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

ایربگ

در هنگام تصادف و ضربات شدید به خودرو خطرهای همچون پرت شدن سرنشین به جلو و یا ضربه از قسمت جانبی خودرو باعث شده که متخصصان به فکر سیستم ایربک افتاده و در طول زمان این سیستم را تکمیل و تسهیل کنند. برای مثال سیستم ایربگ شامل کیسه هوای روبه رو و یا کیسه هوای بقل صندلی و یا کیسه هوای کرکره ای می باشد، که این کیسه هوا ها بنا به سیگنالی که از سنسورهای ضربه دریافت می گردد عمل می کند که نسبت به زاویه ضربه و مقدار ضربه فعال می گردد، در سیستم ایربک سرعت عمل اهمیت بسزایی دارد و بخاطر همین یک کیسه هوا در حدود هفتاده و پنچ صدم ثانیه از لحظه ی حادثه عمل کرده و عملکزد آن تمام می شود. جالب است که در سیستم ایربک از مواد منفجره با مقدار کم و تحت کنترل برای ایجاد یک حجم زیادی گاز جهت باد کردن کیسه ایربک استفاده می گردد. شما می توانید در صورت مشاهده خرابی و اختلال در عمکلرد ایربگ خودروی خود و یا  در صورت نیاز به سایر قطعات، با مراجعه به فروشگاه اینترنتی جت (Jat.ir) از کلیه قیمت قطعات این فروشگاه نظیر قیمت لوازم استوک ماکسیما و سایر قطعات آکبند و استوک ( ماکسیما، مورانو، تیانا و پیکاپ رونیز) مطلع گشته و با خیالی آسوده قطعه ی مورد نظر خود را با تضمین معتبر خریداری نمایید. ضمنا شما می توانید در صورت احساس نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر در خصوص قطعات فروشگاه جت، نظیر (ایربگ، کیت دزدگیر، گیربکس استوک ماکسیما و یا انواع چراغ ها و سایر قطعات) با کارشناسان حرفه ای و مجرب ما تماس گرفته، تا اطلاعات مورد نیاز را با کیفیت بسیار خوب دریافت نمایید.

کد کالا: 10142847
ایربگ داشبورد استوک ماکسیماایربگ سمت شاگرد ماکسیما قطعه ای است با یک درپوش پلاستیکی و بدنه فلزی که سمت راست خودرو و بر روی داشبورد نصب می گردد، که درصورت هر گونه تحریک شدن از سمت کامپیوتر ایربگ، سبب انفجار در ایربگ و باز شدن کیسه هوا می گردد، که مانع از برخورد سرنشین سمت راست به شیشه جلوی خودرو ..
2,200,000 تومان
کد کالا: 10142812
ایربگ روی فرمان استوک اصلی ماکسیماشامل یک کیسه و مقداری مواد منفجره و یک چاشنی می باشد که در صورت تحریک این چاشنی توسط کامپیوتر اربک این مواد منفجره بعد از انفجار سبب ایجاد گاز  می گردد، که باعث باز شدن این کیسه و عملکرد اربگ می گردد. و معمولا اربگ در هفتاد و پنج صدم ثاینه عمل کرده و عملکرد..
2,200,000 تومان
کد کالا: 10142832
کابل دور فرمان استوک اصلی ماکسیماکابل دور فرمان به منظور حفظ اتصال بین اربک سمت راست راننده و کلید های روی فرمان با سیم کشی خودرو در هنگام چرخش سیصدو شصت درجه فرمان، این امکان را کابل دور فرمان به وجود می آورد که توسط یک نوار باریک که به صورت رول باز و بسته می گردد عمل میکند. فروشگاه اینترنتی جت..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)