منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

سیستم برقی داخل اتاق

سیستم برقی داخل اتاق، شامل روشنایی داخل اتاق و کلید های شیشه بالابر و هر چیز برقی که داخل اتاق خودرو می باشد را در بر می گیرد نظیر گرم کن صندلی و سرد کنن صندلی سیستم روشنایی و  یا موتور شیشه بالابر استوک اصلی مورانو و نهایتا هر وسیله ای که در داشبورد نصب می گردد. سیسستم برقی داخل خودرو به منظور آرامش سرنشین و یا لحاظ فنی دارای قسمت های مختلقی می باشد به عنوان مثال سرد کن و گرم کن صندلی به منظور رفاه و آرامش سرنشین می باشد ولی سیستم گرم کن شیشه های جلو و عقب در کنار آرامش از لحاظ فنی نیز اهمیت ویژه ی دارند .

کد کالا: 10158802
جعبه فیوز استوک اصلی ماکسیماجعبه فیوز استوک اصلی ماکسیما، مجموعه ای  از رله و فیوض می باشد، که برای انواع سیستم برقی خودرو استفاده می گردد و معمولا فیوض همه سیستم ها در جعبه فیوض قرار می گیرد، که به وسیله یک مخفف و یا یک اسم کامل، محل نصب آن بر روی آن مشخص می گردد و در صورت سوختن هر فیوض با..
1,500,000 تومان
کد کالا: 10258836
به طور کلی جعبه فیوز مورانو طبق طراحی کمپانی می تواند در هر قسمتی در مسیر سیم کشی نصب گردد، و اگر این قطعه در اثر سوختن فیوز دچار نقص فنی شد، باید در اسرع وقت مورد تعویض قرار گیرد. جهت آگاهی و دانستن اطلاعات بیشتر درباره ی  این قطعه می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.جعبه فیوز استوک اصلی ..
1,700,000 تومان
کد کالا: 10258840
جعبه فیوز استوک اصلی مورانو ژاپنمجموعه جعبه فیوز برای حفظ ایمنی سیم کشی و جلوگیری از سوختن کامپیوتر و مداراها و قطعات برقی مورد استفاده قرار می گیرد، که به وسیله فیوزهای با ظرفیت مناسب این عمل صورت می گیرد و در جعبه فیوز قطعه ای به نام رله قرار دارد، که به وسیله یک تحریک کننده جریان برق را نسبت ..
1,700,000 تومان
کد کالا: 10258805
موتور شیشه بالابر استوک اصلی مورانوموتور بالابر قطعه ای است، الکتریکی که به وسیله یک سیم پیچ فعال می شود، و عمل می کند. و معمولا این قطعه دارای حالت اتوماتیک بوده که بعد از انتهای کورس شیشه قطع کرده و مانع از برگشت شیشه به سمت پایین می گردد. به طور کلی موتور شیشه بالا بر  دارای دو..
2,500,000 تومان
کد کالا: 10158810
موتور شیشه بالابر استوک اصلی ماکسیماموتور بالابر  شیشه ماکسیما، قطعه ای است الکتریکی که به وسیله یک سیم پیچ و آرمیچر مجموعه ی شیشه بالا بر را تشکیل می دهند، که سبب بالا و پایین رفتن شیشه های خودرو می گردد.و در بعضی از موتورهای شیشه بالابر قطعه ای به نام قطع کن وجود دارد، که شیشه اتومبیل را ..
2,500,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)