منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

سیستم حفاظتی

سیستم  ایمنی و حفاظت جزو سیستم هایی هست، که بیشتر برای حفاظت از خودرو و وسایل داخل خودرو مورد استفاده قرار می گیرد، که در سیستم های جدید از سیستم ضد سرقت استفاده می گردد، که شامل مجموعه ای از بونیت کنترل ها، سنسورها و عملگر ها می باشد، که می توان به واحد کنترل هوشمند ورود به خودرو، کلید های لادری، و رله ضد سرقت اشاره کرد که در زمان باز شدن درب خودرو بدون استفاده از کلید خودرو یا ریموت سیستم ضد سرقت فعال شده و با ایجاد صدای هشدار توسط بوق خودرو و قطع کردن سیستم استارت مانع از سرقت خودرو شده و به عنوان سیستم حفاظتی عمل می کند. از جمله قطعات مرتبط با این سیستم  می توان به کیت دزدگر  و کمربند ایمنی و .... اشاره کرد. کنرل عملکرد صحیح سیستم حفاظتی خودرو بسیار حائز اهمیت می باشد، در صورت خرابی این سیستم و در صورت نیاز به مشاوره می توانید با کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی جت تماس گرفته و یا با مراجعه به تعمیرگاه  اختصاصی کمپانی نیسان ( تعمیرگاه ماکسیما در کرج ، تعمیرگاه مورانو در کرج و....) اختلال موجود در خودروی خود را بررسی نمایید.

 

تولید کننده: نیسان موتور کد کالا: 10143875
استارت استوک ماکسیمابه منظور روشن شدن موتور خودرو و استارت موتور خودرو از قطعه ای به نام استارت استفاده می گردد که دارای سیم پیچ و آرمیچر زغال اتوماتیک استارت و دنده ی استارت می باشد که در هنگام استارت زدن اتوماتیک استارت دنده استارت را به سمت جلو هل داده و در همین حین برق باتری به موتور استارت ..
1,500,000 تومان
کد کالا: 10143825
کمربند ایمنی استوک اصلی ماکسیماکمربند از اجزای سیستم ایمنی و اربگ می باشد، که به وسیله یک تسمه که به صورت رول باز و بسته می گردد، از سرنشین در برابر پرت شدن به سمت جلو محافظت می کند در کمربندهای جدید قطعه ای به نام  پریتیشن نصب می گردد، که در صورت تصادف ابتدا خلاصی کمربند را جمع می کند و سر..
0 تومان
کد کالا: 10143831
کیت دزدگیر استوک اصلی ماکسیماکیت دزدگیر قطعه ای الکتریکی و الکترونیکی می باشد، که کنترل امنیت و باز و بست شدن درب ها را به وسیله سوئیچ و ریموت، کنترل می کند. در صورت باز شدن درب ها بدون استفاده از ریموت و سوئیچ کیت دزدگیر با تحریک رله بوق و ایجاد صدای بوق سبب هوشیاری صاحب خودرو می گردد، و با قطع..
1,200,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)