منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

سیستم خنک‌کاری

کد کالا: 10116007
ترموستات بزرگ ماکسیماترموستات بزرگ ماکسیما قطعه ای است که با قرار گیری در مسیر جریان آب سبب حفظ دمای استاندارد آب برای موتور می گردد، به صورتی که با افزایش دمای آب در داخل موتور ترموستات در دمای معین معمولا در درمای 82 در جه سانتی گراد عمل کرده و مسیر گردش آب باز می گردد، و این امر سبب حفظ دمای ..
0 تومان
کد کالا: 10116011
شلنگ بالا رادیاتور ماکسیما - طرحشلنگ بالا رادیاتور ماکسیما - طرح، قطعه ای در موتور خودرو ، که وظیفه  انتقال آب در مدار گردش آب را دارد.     محل نصب و قرارگیری:بین رادیاتور موتور و لوله پشت سر سیلندر می باشد.     جنس و شکل:جنس..
0 تومان
کد کالا: 10116015
شلنگ ترموستات ماکسیما طرحاین قطعه پلاستیکی که  بین ترموستات و لوله آب بقل موتور نصب می گردد و وظیفه انتقال آب را بر عهده دارد و عمکرد مشابه ای با شلنگ بالا رادیاتور ماکسیما دارد، جهت آشنایی بیشتر با این قطعه لطفا روی لینک زیر کیلک فرمایید.شلنگ ترموستات ماکسیما طرح..
0 تومان
کد کالا: 10116016
شلنگ زیر سنگ وسط ماکسیما - اصلیشلنگ زیر سنگ وسط ماکسیما - اصلی  بر روی سینلدر موتور و درب ترموستات نصب می گردد و وظیفه انتقال آب را در موتور خودرو دارد.شما می توانید با کلیک روی لینک زیر با توضیحات بیشتر در باره ی این قطعه آشنا شوید.فروشگاه اینترنتی جت..
0 تومان
کد کالا: 10116017
شلنگ زیر سنگ وسط ماکسیما -طرح شلنگ زیر سنگ وسط ماکسیما  قطعه ای پلاستیکی در موتور که  بین سیلندر و درب ترموستات نصب می گردد. حهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.شلنگ زیر سنگ وسط ماکسیما  ..
0 تومان
کد کالا: 10116010
شلنگ پایین رادیاتور ماکسیما - طرحشلنگ پایین رادیاتور هم مانند سایر شلنگ ها وظیفه انتقال آب را داشته و بین ترموستات و رادیاتور نصب می گردد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی جت از کلیه اطلاعات مربوط به این قطعه مطلع شوید.فروشگاه اینترنتی جت..
0 تومان
کد کالا: 10116003
فشنگی آب کوچک اصلی ماکسیمافشنگی آب کوچک در مدار نشان گر دمای آب پشت آمپر قرار می گیرد و اتصال بدنه موجود در بدنه موتور را نسبت به دما به مقدار معینی به نشان گر پشت آمپر منتقل می کند، و این امر سبب بالا و پایین رفتن عقربه ی نشان گر نسبت به دمای موتور می گردد. محل نصب و قرارگیری:..
0 تومان
تولید کننده: NILES کد کالا: 10116005
فشنگی آب کوچک ماکسیمافشنگی آب قطعه ای برنجی که بر روی لوله پشت سر سیلندر نصب شده، که در صورت آسیب و خرابی، راننده نمی تواند دمای آب را مشاهده کند. جهت آشنایی بیشتر با این قطعه چینی بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.فشنگی آب کوچک ماکسیما ..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)