منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

سیستم روغنکاری

 سیستم روغنکاری موتور خودرو،  انتقال دهنده روغن با فشار مناسب به قطعات متحرک می باشد، که شامل اویل پمپ و روغن خنک کن و فیلتر و مجموعه ی کانال های انتقال روغن که در سیلندر و سرسیلندر و حتی در کارتل موجود می باشد، هست. روغن به واسطه ی خاصیت چسبناک بودن و با قرار گیری میان قطعات ثابت و متحرک مثل یاتاقان و میل لنگ باعث ایجاد یک فیلم نازک میان این قطعات می شو د. که سبب حفظ فاصله ی میل لنگ نسبت به یاتاقان که در حد صدم میلیمتر می باشد، و مانع از برخور د این دو به یکدیگر می گردد و همین امر همراه با کاهش اصطکاک سبب کاهش دما نیز می گردد. سیستم روغن کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، زیرا در صورت اختلال در امر روغن کاری در کمتر از چند ثانیه موتور خودرو به طور کامل مختل شده و عملکرد مناسبی نخواهد داشت، . در سیستم روغن کاری همیشه باید از روغن موتور مناسب و طبق مشخصه شرکت مادر و اویل پمپ اصلی استفاد کرد. برای کارایی بیشتر و با کیفیت تر  لوازم کامل موتور استوک بهتر است همواره سیستم روغن کاری موتور خودرو مورد بررسی قرار گیرد.

کد کالا: 10113007
اویرینگ خنک کن ماکسیما اصلیاین قطعه وسیله قرار گیری بین روغن خنک کن و کارتل موتور که سبب آب بندی و مانع از نشت روغن گیربکس می شود. ما در فروشگاه اینترنتی جت در تلاش هستیم که قیمت اویرینگ خنک کن ماکسیما را خیلی مناسب در اختیار شما قرار دهیم. لطفا به ادامه توضیحات این کالا در زیر توجه فرمایید:..
0 تومان
کد کالا: 10113001
اویل پمپ ماکسیمااویل پمپ ماکسیما به واسطه ی گردش به وسیله میل لنگ و با دور موتور سبب پمپاژ روغن به تمامی قطعات محرک و دوار موتور می گردد، و این قطعه با دارا بودن یک فشار شکن سبب تنظیم فشار روغن در مدار می گردد. محل نصب و قرار گیری:اویل پمپ ماکسیما جلوی میل لنگ و بر روی سینی قاب..
0 تومان
تولید کننده: NPC کد کالا: 10113003
بغل یاتاقان ماکسیما:بغل یاتاقان ماکسیما با قرار گیری در دو طرف، سبب کنترل خلاصی طولی میل لنگ و با دارا بودن تعدادی شیار سبب روغن کاری بین میل لنگ و بقل یاتاقان می گردد. محل نصب و قرارگیری:بغل یاتاقان ماکسیما بر روی سیلندر و در کنار میل لنگ قرار می گیرد و قسمت مهمی از لوازم کامل..
0 تومان
تولید کننده: NILES کد کالا: 10113002
فشنگی روغن ماکسیما:فشنگی روغن بر روی کارتل آلومینیومی موتور و در مسیر کانال فشار روغن قرار می گیرد، و با قطع و وصل کردن اتصال چراغ روغن پشت آمپر سبب نشان دادن موقعیت فشار روغن به راننده می گردد و این امر برای کارکرد موتور و راننده خودرو بسیار مهم می باشد. شما می توانید این قطعه را با تضمینی معتب..
0 تومان
کد کالا: 10113006
فیلتر روغن ماکسیما – اصلی:فیلتر روغن ماکسیما به واسطه ی دارا بودن کاغذ فیلتر سبب جذب هر گونه ناخالصی روغن می گردد و این امر برای حفظ سلامت موتور و مخصوصا یاتاقان ها بسیار مهم می باشد. فیلتر روغن دارای یک سوپاپ اطمینان می باشد که در صورت کیپ شدن بیش از حد کاغذ فیلتر سبب باز شدن مسیر روغن برای ادا..
0 تومان
کد کالا: 10113008
فیلتر روغن ماکسیما - طرحفیلتر روغن قطعه ای فلزی و کاغذی که بر روی پایه فیلتر یا همان خنک کننده فیلتر نصب شده و در صورت خرابی منجر به نشت روغن و عدم جذب هر گونه ناخالصی ها می شود. شما می توانید از طریق لینک زیر با این قطعه بیشتر آشنا شوید.فیلتر روغن ماکسیما - طرح ..
0 تومان
کد کالا: 10113005
کارتل آهنی موتور ماکسیماکارتل آهنی موتور ماکسیما با قرار گیری در پایین تربن قسمت موتور وظیفه حفظ روغن موتور در اطراف توری اویل پمپ را بر عهده دارد. و ضمنا کارتل کوچک و یا آهنی با داشتن پیچ تخلیه، امکان تخلیه روغن موتور را به وجود می آورد و به وسیله چسب بر روی کارتل آلومینیومی نصب می گردد...
0 تومان
تولید کننده: NDC کد کالا: 10113004
یاتاقان ثابت و متحرک موتور ماکسیما:یاتاقان ثابت و متحرک موتور ماکسیما، قطعه ای فلزی با سطحی نرم، که با دارا بودن شیار و سوراخ هایی که وظیفه انتقال روغن به سمت میل لنگ و جذب ذرات ریز را  جهت عدم آسیب رساندن به میل لنگ دارد.  ادامه این مطلب را می توانید در لینک زیر مشاهده فرمایید.&n..
0 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)