منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

عقب بندی

 سیستم عقب بندی قسمتی از سیستم تعلیق خودرو می باشد، که به وسیله کمک فنر  و طبق و تعداد ی بازویی و مندر وظیفه حفظ تعادل خودرو را در شرایط مختلف مخصوصا در سرعت های بالا را بر عهده دارد و این امر توسط کمک فنر ، بازویی هایی که شامل بوش لاستیکی می باشند صورت می گیرد و هر گونه خرابی در قطعات سیستم عقب بندی سبب خارج شدن خودرو از کنترل و انحراف آن می گردد. به طور مثال خودرو در سرعت های بالا پس از قرار گیری در هر گونه اختلاف سطح و یا شوک های شدید به چرخ کنترل خودرو دچار اختلال شده و قسمت عقب خودرو به سمت چپ و راست کشیده می شود و به همین علت در سیستم عقب بندی سلامت بوش های لاستیکی، بوش بازویی اکسل عقب و کمک و تنظیم بودن زوایای چرخ های عقب بسیار مهم می باشد . فروشگاه اینترنتی جت عرضه کننده کلیه قطعات مربوط به سیستم عقب بندی مرتبط با خودروهای کمپانی نیسان، را که شامل(بوش بازویی اکسل عقب ماکسیما، فنر لول عقب ماکسیما، دیسک چرخ عقب ماکسیما، توپی سرکمک عقب ماکسیما و .... می باشد، و این خدمات را با قیمت مناسب، تضمین معتبر و حتی همراه با نصب قطعه در اختیار شما مشتریان عزیز و ارجند قرار می دهد.

تولید کننده: RBI کد کالا: 10132010
 بوش بازویی اکسل عقب ماکسیما کوچکقطعه ای است از جنس پلاستیک و فلز که بر روی قطعه ای از اکسل عقب قرار می گیرد، که به علت جنس لاستیکی ضربات را جذب کرده و در اصل حرکت ارزی اکسل عقب را محدود می کند و این امر سبب تعادل بهتر در سر پیچ ها و کنترل بهتر خودرو می گردد، بسیار حائز اهمیت است که جن..
0 تومان
کد کالا: 10132007
آلومینیومی اکسل عقب ماکسیما قطعه ای است از جنس آلومینیوم و به طول بیست سانتی متر که دارای دو عدد بوش در دو سر آن می باشد و این آلومینیومی در اصل تثبیت کننده ی ویالونی و اکسل نسبت به یکدیگر می باشد و این قطعه مختصص خودروی ماکسیما بوده و به علت گران بودن قطعه ی فابریک که گاها تا ده ..
0 تومان
کد کالا: 10132003
بوش اکسل عقب ماکسیما بوش اکسل عقب قطعه ای با قطر حدودا ده سانتی متر که در دو سر اکسل و ما بین اتاق و اکسل نصب گشته و وظیفه عمده آن جذب ضربات سطح جاده ( به طور کلی بوش ها به علت دارا بودن حالت پلاستیکی امکان جذب ویبره های ریز را فراهم می کند)  و عدم انتقال آن به سرنشین و خودرو می گ..
0 تومان
تولید کننده: MUSASHI کد کالا: 10132004
توپی اکسل عقب ماکسیما قطعه ای است که به شکل گرد که در قسمت بالایی کمک فنر لول قرار می گیرد و در اصل ارتعاشات کمک فنر را جذب کرده و سبب آرامش و نرمی کامل خودرو در دست انداز ها می گردد. این قطعه به واسطه ی دو عدد پیچ بر روی اتاق نصب می گردد که اگر هر کدام از آنها شل و یا هرز شود، صدا و ضربات ناهن..
0 تومان
تولید کننده: SUB کد کالا: 10132006
قطعه ای از جنس چودن و به صورت گرد و کاملا به صورت دور ( صاف است)  و بالانس می باشد. که وظیفه انتقال نیروی ترمز را به دیسک چرخ و در نهایت کاهش سرعت خودرو را بر عهده دارد. دیسک ترمز به واسطه ی پیچ های چرخ بر روی توپی چرخ نصب گشته و با دارا بودن یک کونیک وسط دیسک چرخ در زمان سفت شدن نسبت به توپی چ..
0 تومان
کد کالا: 10132011
سیم دستی عقب ماکسیما تایوانسیم ترمز دستی از جنس سیم بکسل بوده و دارای یک قلاف می باشد، که به وسله دو قلاب در دو طرف سیم به اهرم دستی و سیلندر ترمز نصب می گردد و وظیفه حرکت دادن اهرم سیلندر ترمز را برای عملکرد ترمز دستی بر عهده دارد. سیم ترمز دستی در دو سر خود دارای دو عدد گردگیر می باشد که ..
0 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10232858
طبق عقب بالا استوک مورانودر سیستم های تعلیق خودرو به منظور ایجاد حرکت های مفصلی و حفظ زاویه لاستیک در دست انداز ها و سطوح مختلف جاده ای از طبق بالا استفاد می گردد، که معمولا دارای دو عدد بوش طبق و یک سیبک می باشد که معمولا در طبق های بالا مثل مورانو از جنس آلومینیوم استفاده می گردد، که با قرارگی..
1,500,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)