منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

لوازم بیرونی بدنه

لوازم بیرونی بدنه شامل مجموعه ای از قطعات می باشد مثل کاپوت، گلگیر، پوسته ی سقف و غیره... که وظیفه حفظ زیبایی خودرو و ایمنی را بر عهده دارند به عنوان مثال کاپوت با شکل خاص خود هم از نظر زیبایی با دارا بودن بریدگی های در قسمت دوبل زیر کاپوت سبب حفظ ایمنی و کنترل ضربات ناشی از تصادف می باشد و یا درب خودرو به وسیله چارچوب قوی سبب محافظت از سرنشینان می گردد. در بحث رنگ خودرو معمولا از یک لایه آستر و یک لایه رنگ و یک لایه محافظ کیلر که برای حفاظت از رنگ خودرو به صورت یک لایه شیشه بر روی رنگ قرار می گیرد و به مرور زمان با قرار گرفتن در معرض تابش نور آفتاب و یا سایش به علت برخورد هوای بیرون با بدنه خودرو این لایه از بین رفته و منجر به آسیب رساندن به رنگ خودرو می شود. فرم شیشه های خودرو که همخوانی خاصی با شکل بدنه دارند، به وسیله لایه ای برای حفاظت از سرنشین در برابر اشعه خورشید پوشش داده می شود و به طور کل شیشه های خودرو به خصوص شیشه قسمت جلویی خودرو طوری طراحی می گردد، که در هنگام آسیب تکه تکه نشده و فقط ترک بر می دارد و این امر بسیار از نظر ایمنی سرنشین حائز اهمیت می باشد. در مواردی نیر بدنه خورو با داشتن جنس تقریبا فنر شکل در قسمت شاسی باعث جذب ضربات شده. بدنه بیرونی خودرو معمولا به شکل نقطه جوش به هم وصل می گردد و هر گونه شیار در بدنه به وسیله موم، عایق می گردد که سبب جلوگیری صدای بیرون خودرو و عایق بودن در برابر آب و باران می گردد. در بعضی از خودرو ها سقف خودرو به صورت شیشه ای یا همان پانوملا طراحی می گردد که برخلاف سقف فلزی دارای زیبایی خاصی بوده ولی دارای خطر های خاصی نیز می باشد. به طور مثال در هنگام واژگونی سبب آسیب بیشتر به سرنشین می گردد ولی در بعضی از خودروها با استفاده از سان روف این خطر کمتر شده و امکان استفاده از این آپشن نیز به وجود می آید. گروه فنی مهندسی جَت با ارائه بهترین و با کیفت ترین قطعات و ارائه قیمت مناسب این محصولات، نظیر قیمت لوازم بیرونی بدنه، لوازم داخلی اتاق و ....   توسط کارشناسان مجرب، در خدمت شما مشتریان عزیز و ارجمند می باشد.

 

کد کالا: 10162816
آینه بغل سمت راست استوک اصلی ماکسیمابه طور کلی آینه بغل برای نشان دادن نقاط کور بغل خودرو و خودرو های پشت سری کاربرد دارد، که معمولا اشیا در این آینه با فاصله دور تری نمایش داده می شود، و آیین بغل ها معمولا به وسیله یک موتور الکترونیکی و یک کلید که در نزدیکی راننده نصب می گردد قابل کنترل می باشد..
850,000 تومان
کد کالا: 10162815
آینه بغل سمت چپ استوک اصلی ماکسیما قطعه ای ضروری و بسیار با اهمیت جهت دید بهتر راننده در هنگام رانندگی و جلوگیری از نادید گرفتن نقاط کور در خودرو، شما به عنوان یک رانند می توانید از طریق این قطعه فاصله خود را با خودروهای پشت سری تنظیم نموده و و با آگاهی بیشتری به ادامه رانندگی خود بپردازید. جهت توضی..
850,000 تومان
کد کالا: 10462013
آرم جلو پنجره رونیزآرم جلو پنجره رونیز در واقع  مشخصه و نشان تجاری شرکت سازنده خودرو می باشد که متن نوشته ی مارک نیسان به صورت افقی وسط این آرم دیده می شود . عواملی که در قیمت آرم جلو پنجره رونیز دخیل هستند عبارتند از کشور سازنده ، شرکت سازنده ، جنس یا متریال س..
0 تومان
کد کالا: 10562012
ارم جلو پنجره پیکاپ:اصولا نشان تجاری  و مشخصه هر شرکتی به عنوان آرم بر روی محصول درج و یا نصب می گردد، کمپانی نیسان، مارک نیسان را به صورت افقی وسط آرم جلو پنجره پیکاپ نوشته و نصب کرده است.  محل نصب و قرارگیری: آرم جلو پنجره رونیز توسط تعدادی خار میان چراغ ها و ب..
0 تومان
کد کالا: 10462014
جلو پنجره رونیز:این قطعه با شکل زاویه بندی جلوی خودرو همخوانی دارد، و به صورت شبکه ای طراحی شده است، که سبب عبور هوای بیرون به سمت رادیاتور کولر و موتور می گردد. فروشگاه اینترتی جَت قیمت جلو پنجره رونیز را بسیار مناسب در اختیار شما متقاضان عزیز قرار می دهد.  محل نصب و قرارگیری..
0 تومان
کد کالا: 10162015
جلو پنجره ماکسیما با آرم:این قطعه دارای دو مدل قدیم و جدید بوده که در مورد نوع قدیم آن شیارهایی به صورت تقریبا عمودی و با یک آرم کوچک در میان جلو پنجره طراحی شده است، ولی در مدل های جدید، دارای شیارهایی به صورت افقی بوده و آرم جلو پنجره نسبت به مدل قبلی بزرگتر و در نظر بسیاری از صاحبان خودرو ها ..
0 تومان
کد کالا: 10562013
جلو پنجره پیکاپ:این قطعه ترکیبی از انواع جلو پنجره ها، که دارای آرم نسبتا بزرگ در میان جلو پنجره و شامل شیارهایی و یا کانال هایی برای عبور هوا به سمت رادیاتور می باشد. قیمت جلو پنجره پیکاپ و کیفیت این محصول را در فروشگاه آنلاین جَت تجربه کنید.  محل نصب و قرارگیری:..
0 تومان
کد کالا: 10262841
دستگیره در بیرون استوک اصلی مورانو دستگیره درب بیرون قطعه ای است، دارای ظاهری  استیل و بسیار محکم، که بر روی هر چهار درب خودرو با توجه به مدل و رنگ آن طراحی و نصب می شود و همان طور که از اسم این قطعه مشخص است، جهت باز و بسته شدن درب خودرو کاربرد دارد. به طور کلی دستگیره درب، در مج..
800,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)