منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

لوازم جانبی موتور

لوازم  جانبی موتور شامل مجموعه ی بقل اگزوز، منی فولد، دینام و استارت و حتی کمپرسور کولر و قطعات دیگر می باشد، که همه ی این موارد به طور کل مکمل عملکرد بهتر موتور می باشد برای مثال منی فولد اگزوز با شکل مناسب خود سبب تخلیه بهتر دود خروجی موتور و یا منی فولد هوا به علت دارا بودن شکل و زوایای مناسب سبب پر شدن بهتر و سریع تر سیلندر موتور می گردد و لوازم جانبی موتور می تواند شامل سنسورهایی نظیر سنسور ضربه باشد، که این سنسور بر روی بدنه موتور نصب شده و ارتعاشات را به کامپیوتر یا ECU به صورت پالس ارسال می کند، قیمت لوازم یدکی موتور یا همان لوازم جانبی استوک موتور ( لوازم کامل موتور استوک مورانو، لوازم کامل موتور استوک ماکسیما و.....)  به علت پایین بودن و مناسب بودن جنس آن می تواند انتخاب مناسبی برای تهیه باشد.

تولید کننده: نیسان موتور کد کالا: 10718001
تسمه دینام ایکس تریل تسمه در کل به واسطه ی شکل و جنس منعطف سبب ایجاد اتصال بین فولی میل لنگ و فولی دینام و یا هر قطعه ی دیگری می تواند بدون صدا و اصطکاک سبب گردش قطعه ی مورد نظر گرد. محل نصب و قرارگیری:تسمه دینام ایکس تریل بین فولی ها ی موتور نصب می گردد. جنس و ش..
0 تومان
تولید کننده: نیسان موتور کد کالا: 10818001
تسمه دینام جک اصلیتسمه دینام جک اصلی به علت طول زیاد در اصل هم به عنوان تسمه دینام کولر و هیدرولیک عمل می کند و به وسیله یک تسمه سفت کن مشخص دارای خلاصی خاصی بوده و به واسطه اصطکاک بسیار کم سبب ایجاد حرکت روان و بی صدا می گردد. محل نصب و قرار گیری:بین فولی های میل لنگ هیدرولیک ..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)