منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

لوازم داخل اتاق

لوازم داخل اتاق خودرو از نظر ایمنی و زیبایی بسیار حائز اهمیت می باشد به طور مثال اربک های داخلی خودرو در مکان های مختلف به عنوان مثال روی داشتبورد و فرمان و بر روی ستون های خودرو و در بعضی مواقع با قرار گیری در کنار صندلی باعث محافظت از سرنشین می گردد. و از نظر زیبایی امکانات دیگری برای خودرو طراحی شده نظیر کونسول وسط که با شکلی زیبا ولی به منظور راحتی راننده در هنگام رانندگی نیز طراحی می گردد و شکل صندلی های خودرو نیز به منظور حفظ زیبایی و ایمنی دارای طراحی خاصی می باشد و در طراحی صندلی های جدید پشت سری های خودرو به صورت آزاد شونده طراحی شده اند، که در صورت بروز ضربه شدید و پرت شدن راننده به سمت جلو، پشت سری صندلی به وسیله یک شوک آزاد شده و فاصله ی بین پشت سر راننده یا سرنشین را در هنگام برگشت کمتر می کند تا از شدت برخورد ضربه و آسیب رساندن به راننده جلوگیری شود. در مواردی در قسمت پایین داشتبورد در قسمت جلوی زانو اربکی برای حفاظت از زانو طراحی شده است، که مانع از آسیب به ناحیه زانو در هنگام ضربات شدید جلوی خودرو می گردد. در کل مقوله ی طراحی خودرو برای سرنشین بسیار مهم می باشد به طور مثال در بعضی از خودروهای جدید همانند جنسیس سیستم ارکاندیشن یا همان تهویه مطبوع طوری طراحی شده است، که راننده و سرنشین بتوانند به صورت متفاوت از دمای متفاوتی بهرهمند شوند و این سیستم تنها با فشار دادن کلیدی به نام DUAl  امکانپذیر می باشد و یا اینکه با سیستم تهویه داخل و خارج امکان استفاده از هوای بیرون برا ی سرنشینان امکان پذیر می باشد. قیمت لوازم داخل اتاق خودرو در فروشگاه جَت با توجه به کمپانی ساخت، کیفیت محصولات و نحوه ی تامین قطعات اعلام و تعیین می شود.

کد کالا: 10161817
آفتاب گیر استوک اصلی ماکسیما  آفتاب گیر استوک اصلی ماکسیما قطعی از مجموعه قطعات داخل اتاق خودرو می باشد، که به سر نشین امکان در امان بودن از نور افتاب و ایجاد دید بهتر را به وجود می آورد، و معمولا نوع طراحی آن در داخل اتاق خودرو بستگی به مدل و نوع خودرو دارد. محل نصب و قرار گیری: ..
250,000 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10161851
جا سیگاری و جا فندکی استوک ماکسیمااز آنجایی که تعدادی راننده ها و یا اغلب مردم اقدام به استفاده از سیگار و دخانیات در خودرو می کنند، به منظور راحتی بیشتر از فندک و جا سیگاری در خودرو استفاده می گردد که معمولا روی داشبورد و در دسترس راننده قرار گرفته، که جا سیگاری به صورت کشویی قابلیت دمونتا..
400,000 تومان
کد کالا: 10161839
دستگیره روی سقف استوک اصلی ماکسیمادستگیره روی سقف از زیر مجموعه بدنه خودرو و جزو لوازم داخل اتاق می باشد، که تقریبا می تواند، یکی از اقلام ریلکسیشن برای سرنشینان خودرو باشد، البته این قطعه کاربردهای متفاوتی نیز دارد، نظیر آویز کردن لباس با استفاده از رخت آویز، معمولا مشاهده کرده اید که گاها رانن..
350,000 تومان
کد کالا: 10161845
ضبط ماکسیمادر تمامی خودرو ها به منظور سرگرمی و آسایش از سیستم رادیو پخش در خودروها استفاده می گردد، و به همین منظور در خودرو ماکسیما یک ضبط به صورت کاست و سی دی استفاده شده است، و می توان از سیستم رادیو نیز استفاده کرد، که به وسیله تعدادی باند سبب ایجاد صدای دلخواه راننده و سرنشین می گردد، که اص..
1,500,000 تومان
کد کالا: 10161809
قاب ایربگ داشبورد استوک اصلی:قاب ایربگ داشبورد بر روی داشتبورد نصب می گردد و با نوشته SRS که بر روی آن حک شده است مشخص می گردد. و دارای یک شیار در وسط قاب می باشد که در صورت عملکرد کیسه هوا این قاب ترک خورده و کیسه هوا به بیرون منتقل می گردد و بعد از عملکرد ایربگ باید تعویض گردد. محل قر..
400,000 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10161843
قاب دور دنده استوک ماکسیماقاب دور دنده، به منظور حفظ داخل خودرو و عایق بودن دور دسته دنده از حرارت صدای زیر خودرو از قاب دور دسته دنده استفاده می گردد، که بنا بر رنگ داخل خودرو از رنگ بندی خاصی برخوردار می باشد. محل نصب و قرارگیری:قاب دور دسته دنده، جلو کنسول وسط نصب می گردد. ..
400,000 تومان
کد کالا: 10161804
قاب دور فرمان استوک ماکسیماقاب دور فرمان استوک ماکسیما قطعه ای است که بیشتر  برای زیبایی و  همپنین  جهت محافظت از دسته راهنما و سیم کشی دسته راهنما از قاب دور فرمان استفاده می شود، که زیر غربیلک  نصب می گردد و دارای دو تیکه پایینی و بالایی می باشد.•    محل ..
350,000 تومان
کد کالا: 10161800
قاب زیر فرمان استوک اصلی ماکسیمابه طور کلی این قاب جهت محافظت از سیم کشی پشت داشتبورد و برای زیبایی خودرو استفاد می گردد، از جنس پلاستیک می باشد و با دوعدد پیچ و خار زیر داشتبورد سمت راننده نصب می گردد.     محل نصب و قرار گیری:قاب زیر فرمان زیر داشتبورد سمت رانند..
500,000 تومان
کد کالا: 10161834
قاب پشت فرمان ماکسیما اصلی استوکقاب پشت فرمان برای زیبایی محفظه داخل اتاق و حفاظت از سیستم های داخل فرمان طراحی می گردد، و نسبت به تودوزی خودرو دارای رنگ مشخصی می باشد. محل نصب و قرارگیری:قاب پشت فرمان روی غربیلک فرمان نصب می شود. جنس و شکل: قاب پشت فرمان..
350,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)