منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

لوازم زیر اتاق

زیر اتاق خودرو (لوازم زیر اتاق )به طور کل دارای طراحی متفاوت تری نسب با سایر نقاط می باشد. به عنوان مثال خودروهای که دارای شاسی یک تکه می باشند که اتاق و شاسی یکی بوده و شامل خودروهای سواری و خودروهای اس یو وی عادی یا همان آندرود می باشد، که تنها دارای یک رام زیر اتاق بوده که بیشتر قطعات سیستم تعریق نظیر جلوبندی و عقب بندی بر روی این رام ها نصب می گردد مانند خودروهای جدید مثل تیانا، ماکسیما یا خودروهای جدیدی مثل آزارا و جنسیس و غیره... ولی در خودروهای آفرود که اتاق و شاسی جدا می باشند نظیر اتاق پرادو که دارای شاسی نسبتا قوی تر که این شاسی ها از ورق های نسبتا قطور درست شده و با پرس های نسبتا با توناژ بالا به شکل های مختلف در می آیند و دارای نقاط جوش کاری شده ی بسیار محکم مابین دو قسمت شاسی بوده و در این نوع از خودرو ها اتاق خودرو به وسیله منجید و توسط پیچ و مهره اتاق و شاسی به هم وصل می گردند. و در ضمن در این نوع از اتاق ها موتور و گیربکس بر روی شاسی نصب شده و اتصال خاصی با اتاق خودرو ندارد، ولی در نمونه قبلی موتور و گیربکس به طور مستقیم به اتاق خودرو نصب می گردد.قیمت لوازم زیر اتاق مانند سایر قطعات بدنه خودرو، بستگی به کیفیت و برند محصول و نحوه ی واردات و سایر عوامل موثر بر قیمت، دارد.

کد کالا: 10163003
لاستیک ضرب گیر کاپوت ماکسیما: این قطعه با داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع کاپوت نسبت به لبه ی گلگیر به جهت لقی تنظیم کاپوت و مانع از تکان خوردن کاپوت می شود و سبب حفظ زیبایی خودرو می گردد. محل نصب/ قرار گیری: این قطعه در قسمت بالای سینی چراغ ها قرار می گیرد، ..
0 تومان
کد کالا: 10163004
منجیل اگزوز ماکسیما:    این قطعه با جنس لاستیکی باعث جذب ارتعاشات و عدم انتقال آن به بدنه خودرو می گردد و در برابر حرارت نیز مقاوم می باشد. محل نصب / قرار گیری: منجیل اگزوز ماکسیما در زیر خودرو و هر جایی که اگزوز به اتاق خودرو نصب گردد، نقش رابط را دارد..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)