منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191 - 34510101 026

نیسان

تولید کننده: نیسان کد کالا: 10161851
جا سیگاری و جا فندکی استوک ماکسیمااز آنجایی که تعدادی راننده ها و یا اغلب مردم اقدام به استفاده از سیگار و دخانیات در خودرو می کنند، به منظور راحتی بیشتر از فندک و جا سیگاری در خودرو استفاده می گردد که معمولا روی داشبورد و در دسترس راننده قرار گرفته، که جا سیگاری به صورت کشویی قابلیت دمونتا..
350,000 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10162002
جک کاپوت ماکسیما:در خودروهای جدید بر خلاف خودروهای قبلی که از میل کاپوت استفاده می شد، جهت باز نگاه داشتن کاپوت از قطعه ای به نام جک کاپوت استفاده می گردد، این جک ها از نیرو و فشار معینی برخوردار می باشند. قیمت جک کاپوت ماکسیما در حال حاضر با توجه به برند محصول کمپانی مربوطه و کیفیت محصول و... ب..
0 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10131002
سیبک فرمان ماکسیمابه منظور ایجاد اتصال ها در سیستم تعلیق خودرو که قابلیت تغییر زاویه و اتصال مفصلی داشته باشد، از سیبک استفاده می گردد، و نمونه اتصال ها را می توان در سیبک فرمان که به منظور امکان چرخش سگ دست به صورت روان و فرمان پذیری خودرو، از سیبک فرمان استفاده می گردد، که بین قرقری فرمان..
0 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10111001
شمع ماکسیما NGKشمع ماکسیما قطعه ای در موتور خودرو که در گاهی اوقات به علت کارکرد زیاد، و خورده شدن پلاتین وسط آن، باعث ضعیف شدن جرقه و کاهش قدرت موتور می شود. جهت جزییات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.شمع ماکسیما NGK   ..
0 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10232858
طبق عقب بالا استوک مورانودر سیستم های تعلیق خودرو به منظور ایجاد حرکت های مفصلی و حفظ زاویه لاستیک در دست انداز ها و سطوح مختلف جاده ای از طبق بالا استفاد می گردد، که معمولا دارای دو عدد بوش طبق و یک سیبک می باشد که معمولا در طبق های بالا مثل مورانو از جنس آلومینیوم استفاده می گردد، که با قرارگی..
0 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10161843
قاب دور دنده استوک ماکسیماقاب دور دنده، به منظور حفظ داخل خودرو و عایق بودن دور دسته دنده از حرارت صدای زیر خودرو از قاب دور دسته دنده استفاده می گردد، که بنا بر رنگ داخل خودرو از رنگ بندی خاصی برخوردار می باشد. محل نصب و قرارگیری:قاب دور دسته دنده، جلو کنسول وسط نصب می گردد. ..
300,000 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10162001
مغزی آنتن ماکسیما:     وظیفه جذب امواج رادیویی و انتقال آن به رادیو را دارد، این قطعه به صورت تلسکوپی طراحی شده و از طریق یک رابط پلاستیکی و به وسیله موتور آنتن، باز و بسته می شود و بهتر است، در زمان استفاده نکردن از رادیو، آنتن را خاموش کرده و به صورت جمع شده باشد. زیرا با ک..
0 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10232859
مندل عقب استوک مورانوبرای محکم نگاه داشتن سگ دست و چرخ خودرو استفاده از مندل در کنار اتصالات دیگر همچون طبق ضروری می باشد، که در خودرو ی مورانو نیز به این منظور از مندل استفاده می گردد، که معمولا به صورت یک سرپوش و یک سر سیبک می باشد، که سبب حفظ زاویه سگ دست و چرخ  نسبت به اتاق خودرو می گرد..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)