منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

نیم موتور

نیم موتور با همان بلوک پایین موتور که شامل پیستون میل لنگ و شاتون می باشد، که بیشترین آب موجود در موتور اطراف بوش پیستون در گردش می باشد و شامل کانال اصلی روغن که وظیفه انتقال روغن به میل لنگ را دارد و همچنین نیم موتور پایین شامل کارتل روغن که خود شامل کارتل بزرگ و کارتل کوچک می باشد. کارتل بزرگ با دارا بودن زوایایی خاص وظیفه گرفتن حباب های موجود در روغن را قبل از برگشت روغن به کارتل کوچک بر عهده دارد و کارتل کوچک در اصل نگاه دارنده روغن اطراف توری روغن می باشد. نیم موتور خودرو بیشتر فشار احتراق را به واسطه بوش پیستون تحمل می کند ولی درجه حرارت کمتری نسبت به سرسیلندر دارد نیم موتور یا همان بلوک سیلندر در کنار موارد فنی شامل شماره موتور نیز می باشد که از نظر خرید و فروش اهمیت ویژه ای دارد و به طور کل نباید این شماره مختوش شده باشد. در کل  قطعات موجود در بازار به صورت نو و استوک می باشد و در جهت کاهش هزینه و کیفیت بهتر قطعات اصلی استوک می توان از قطعات استوک موتور (لوازم کامل موتور استوک مورانو، لوازم کامل موتور استوک پیکاپ و رونیز) استفاده کرد. 

تولید کننده: نیسان موتور کد کالا: 10114009
پیستون اصلی موتور ماکسیما پیستون قطعه ای است به شکل گرد و تقریبا بیضی شکل که از جنس آلومینیوم بوده که وظیفه انتقال فشار حاصل از احتراق را به شاتون و میل لنگ بر عهده دارد، این قطعه به وسیله گژن پین به شاتون و میل لنگ متصل می گردد و بر روی پیستوم سه ردیف شیار وجود دارد، که محل نصب رینگ می باش..
0 تومان
کد کالا: 10114005
پیچ و مهره شاتون ماکسیمابه طور کلی عملکرد پیچ و مهره شاتو ن ماکسیما از جنس خشکه بوده و دو فک شاتون را با فشار مناسب روی هم فشرده کرده و باعث قرار گیری یاتاقان به کمک کفه شاتون در اطراف میل لنگ به صورت کاملا گرد می گرد. محل نصب و قرار گیری:پیچ و مهره شاتون ماکسیما بر روی شاتون ن..
0 تومان
کد کالا: 10114006
یاتاقان ثابت و متحرک استاندارد ماکسیما:یاتاقان خودرو شامل قسمت فلزی و برنج و با بیت می باشد، که در اطراف لنگ های میل لنگ قرار می گیرد و با دارا بودن شیار و سوراخ، وظیفه انتقال روغن به سمت میل لنگ را برعهده دارد، یاتاقان ها به وطور کل با سطحی نرم قابلیت جذب ذرات ریز را دارند و مانع از آسیب ر..
0 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)