منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

گیربکس A/T

گیربکس استوک A/T مجموعه ای از کلاچ ها و دنده خورشیدی می باشد، که نیرو را از طریق توربین و از موتور دریافت کرده و به وسیله شفت ورودی به دنده خورشیدی منتقل می گردد و معمولا توربین گیربکس اتوماتیک وظیفه به چرخش در آوردن دنده ی اویل پمپ را بر عهده دارد، که سبب پمپاژ روغن به مجموعه کلاچ ها و ساعت گیربکس یا همان مجموعه شیر کنترل می گردد و گیربکس اتوماتیک A/T شامل آکومولاتور و یا همان انبارهای روغن می باشد، که وظیفه کنترل فشار روغن در جهت تعویض دنده ی بهتر گیربکس اتوماتیک را بر عهده دارد. گیربکس اتوماتیک شامل گیربکس های چهار دنده و شش دنده می باشد، که نسبت به قدرت موتور و وزن خودرو توسط کمپانی ها تعیین می گردد، به طور کلی قیمت گیربکس استوک به عوامل مختلفی نظیر کیفیت محصول، کمپانی مربوطه، نحوه تامین و سلامت این محصول و سایر موارد بستگی دارد و به روز می شود

کد کالا: 10123004
دسته موتور روی گیربکس ماکسیما اتوماتیک قطعه ای از جنس فلز و لاستیک یا می تواند از جنس آلومینیوم لاستیک باشد، که بنا بر قرار گیری در موقعیت های مختلف نیروهای عمودی و یا افقی را که به وسیله موتور و گیربکس و یا شرایط مختلف جاده به وجود می آید را جذب می کند. دسته موتورها معمولا دارای روغن و یا نوعی..
0 تومان
کد کالا: 10123005
کابل تعویض دنده ماکسیما با قرار گیری میان لول دنده یا همان دسته دنده با سلکتور گیربکس، انتخاب تعویض دنده توسط راننده را بر روی لور دنده به گیربکس و سلکتور گیربکس منتقل می کند (در واقع وظیفه این کابل انتقال حالت رانندگی انتخاب شده توسط راننده به گیربکس و سلکتور گیربکس می باشد) و این قطعه از جنس سیم ب..
0 تومان
کد کالا: 10123003
کاسه نمد توربین ماکسیما اصلی، یک قطعه از مجموعه قطعات گیربکس بوده، بر روی پوسه اویل پمپ گیربکس ماکسیما نصب و مانع از نشت روغن توربین می گردد. و این قطعه با قرارگیری بر دور نافی توربین مانع از نشت روغن شده ولی در مواردی حتی با خرابی بوش اویل پمپ، که به نوعی کار یاتاقان را انجام می دهد در این حالت نیز..
0 تومان
کد کالا: 10123001
کاسه نمد پلوس ماکسیما راست، این قطعه نسبت به کاسه نمد پلوس سمت چپ ماکسیما دارای قطر کمتری بوده و این کاسه نمد به وسیله یک صفحه فلزی گرد که بر روی پلوس سمت راست قرار دارد، از ورود آلودگی های و گل و لای سطح جاده به داخل پلوس محافظت می کند و در هنگام نصب باید بسیار دقت کرده که شکل بیضی به خود..
0 تومان
کد کالا: 10123002
کاسه نمد پلوس ماکسیما چپ بر روی پوسته ی گیربکس و به منظور مانع شدن از نشتی روغن گیربکس از طریق مشعلی پلوس سمت چپ  نصب می گردد. ولی گاها با لقی مشعلی که به علت لاغر شدن شفت مشعلی به وجود می آید، روغن گیربکس دچار نشتی شده و در این حالت کاسه نمد و مشعلی پلوس هر دو باید در اسرع وقت تعویض گردد. و قا..
0 تومان
تولید کننده: ZF کد کالا: 10123006
گیربکس استوک ماکسیما اتوماتیکگیربکس اتوماتیک دارای چهار دنده برای جلو و یک دنده برای عقب می باشد، که در کل به عنوان یک گیربکس چهار سرعته مطرح می باشد، که به منظور تغییر دننده بهتر و راحت تر از شیر کنترل تعویض دنده بهره می برد، که به کمک تعدادی آکومولاتور  و تعدادی ساچمه و فنر امکا..
10,000,000 تومان
تولید کننده: نیسان کد کالا: 10223874
گیربکس استوک مورانودر سیستم های جدید خودرو به منظور رفاه بیشتر و مصرف سوخت کمتر از گیربکس های cvt استفاده می گردد، که در این سیستم از گیربکس ها فقط دنده خورشیدی برای دنده ی عقب و جلو مورد استفاده قرار می گیرد و بقیه کارها به واسطه ی دو عدد کوپلینگ که دارای قابلیت باز و بسته شدن می باشد، و در اصل..
28,000,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)