منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

گیربکس CVT

گیربکس CVT یا همان گیربکس دور متغیر بر خلاف گیربکس های قدیمی فقط از یک دنده خورشیدی استفاده می کند و تبدیل دور توسط دو مجموعه پولی که نسبت به هم قابلیت تغییر قطر پولی را دارند، که این امر به وسیله ی فشار روغن و یک فنر قوی در داخل پولی به وجود می آید، در این گیربکس می توان گفت، روغن CVT که به عنوان مثال روغن های NS2 و NS3 که روغن های مناسبی برای گیربکس CVT می باشد و این نوع از گیربکس نسبت به بقیه گیربکس ها، نسبت به روغن و دمای روغن حساس بوده و به همین منظور یک خنک کن روغن ،جدا از خنک کن داخل رادیاتور یا سیستم خنک کن معمول ، به صورت یک رادیاتور کوچک تر در مدار گردش روغن گیربکس تعبیه شده است و صافی روغن در گیربکس CVT نسبتا حساس تر می باشد، زیرا هر گونه ناخالصی بر روی زنجیر و پولی ها سبب پایین آمدن سطح اصطکاک و عدم تناسب گردش پولی ها نسبت به یکدیگر شده، و این توسط TCM تشخیص داده شده و خودرو در حالت STEEP MOTOR قرار گرفته و حرکت خودرو به سختی صورت می گیرد. امروزه قیمت گیربکس های استوک نظیر قیمت گیربکس استوک ماکسیما به عوامل متعددی (کمپانی شرکت، برند محصول، نحوه ی تامین محصول نحوه ی واردات و....) بستگی دارد

تولید کننده: ETCO کد کالا: 10222001
روغن گیربکس مورانو: به طور کلی استاندارد و شاخص های مهمی در خرید روغن گیربکس مورانو وجود دارد، که نشان دهنده سطح بالای کیفیت و تکنولوژی ساخت این محصول (روغن) است. روغن گیربکس مورانو، روغنی است با پایه ای گیاهی که بر خلاف روغن گیربکس هایA/T نیاز به تعویض به موقع دارد و حتما باید از روغن CVT اصل ..
0 تومان
کد کالا: 10322002
امروزه استفاده از روغن هیدرولیک آلوده، مشکلاتی را برای گیربکس خودرو ایجاد می کند، به همین منظور از صافی گیربکس برای مانع شدن از ورود ذرات شناور و سایر آلودگی ها استفاده می شود، صافی گیربکس تیانا و مورانو 2008 وظیفه فیلترینگ روغن گیربکس و جدا سازی ذرات از روغن را بر عهده دارد و محافظ گیربکس در برابر ..
0 تومان
کد کالا: 10222003
صافی گیربکس مورانو 2008 یک قطعه از مجموعه قطعات بسیار مهم و ضروری گیربکس در خودروی شما بوده که منجر به جدا سازی ذرات آلوده از روغن به منظور اثربخشی بهتر روغن، در سیستم گیربکس می باشد، و در واقع قطعه مذکور به عنوان یک محافظ کننده در گیربکس کارایی،  بسیار اساسی و با اهمیتی دارد، بررسی منظم، آگاهی..
0 تومان
کد کالا: 10222004
صافی گیربکس مورانو 2009، این قطعه هم همانند صافی گیربکس تیانا و مورانو 2008 جزو یکی از قطعات بسیار مهم، وظیفه فیلترینگ روغن از ذرات شناور و آلوده را جهت سلامت قطعات مربوطه و مرتبط با گیربکس خودرو را بر عهده دارد. اصولا بروز صدای زوره در گیربکس اتومات، یک راننده باهوش را متوجه این موضوع می کند، که یک..
0 تومان
کد کالا: 10222009
کاسه نمد آهنی گیربکس مورانو گیربکس یا همان کاسه نماد پلوس سمت راست که با قرارگیری بر روی پوسته ترنسفر مانع از نشت واسکازین ترنسفر شده، و در صورت خرابی این قطعه و کم شدن واسکازین سبب ایجاد خوردگی در دنده های ترنسفر و ایجاد صدای نامطلوب می گردد، معمولا تعویض این قطعه حدود دو ساعت وقت کارشناس مربوطه را..
0 تومان
کد کالا: 10222005
کاسه نمد پخ گیربکس مورانو بر روی پوسه گیربکس نصب شده و مانع از نشتی روغن گیربکس مورانو می گردد و با مدل نیو مورانو همخوانی دارد و یکیست، و این مدل از کاسه نمد به علت باریک بودن باید به صورت کاملا سالم و بدون آسیب بر روی پوسته قرار بگیرد جنس آن از لاستیک بوده و شفت خروجی اوزینگ یا دیفرانسیل گیربکس مو..
0 تومان
کد کالا: 10322006
کاسه نمد پلوس راست تیانا از جنس لاستیک بوده و بسیار ظریف می باشد و در هنگام نصب حتما باید دقت کافی داشت ، که دچار آسیب و تغییر شکل نگردد و قطر داخلی این کاسه نمد بر روی کونیک پلوس قرار می گیرد و نیروی مشخصی از طرف کاسه نمد بر روی پلوس آورده می شود که اگر این نیرو در حد بیش از مجاز باشد باعث سوختن کا..
0 تومان
کد کالا: 10322008
کاسه نمد پلوس تیانا چپ یک قطعه از مجموعه قطعات خانواده گیربکس می باشد، که بر روی پوسته ی اصلی گیربکس قرار گرفته و مشعلی پلوس سمت چپ که دارای یک کونیک و یک پله می باشد با عبور کردن از داخل کاسه نمد وارد اوزینگ دیفرانسیل می گردد و هر گونه لقی مشعلی پلوس و یا خرابی بلبرینگ دیفرانسیل سبب نشت روغن ا..
0 تومان
کد کالا: 10632007
کاسه نمد پلوس قشقایی راست، با نصب بر روی پوسته ترنسفر مانع از نشت واسکازین ترنسفر شده که در صورت خرابی منجر به ایجاد صدای نامطلوب می شود. علت این صدا در قطعه مذکور کم شدن واسکازین است، که منجر به ایجاد خوردگی در دنده های ترنسفر می شود. نصب این قطعه باید با ظرافت و دقت کامل انجام شود، تا مانع از..
0 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)