منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191

مقالات

27 آذ علت شست و شوی رادیاتور خودرو چیست؟
0 835
آیا شست و شوی رادیاتور خودرو  سبب افزایش کارایی گیربکس می گردد؟علت شست و شوی رادیاتور چیست؟  رادیاتور قطعه ای است برای خنک کاری و کنترل دمای مایع خن..
24 آذ خرید و فروش گیربکس استوک ماکسیما در فروشگاه جت
مدیر 0 1145
فروشگاه اینترنتی جت آیا دارای فروشگاه مرکزی هم هست؟ فروشگاه اینترنتی جت با کادری مجرب و حرفه ای و با تجربه ای بیست ساله در حوزه خدمات خودروهای ژاپنی، ..
20 آذ مختصری در باره اصول نگهداری از خودرو
0 829
آیا می توان  از روغن هایی با مارک های  متفاوت در گیربکس استفاده کرد؟با ما همراه باشید با نکاتی بسیار ارزنده از زبان مهندس عزیزی در خصوص روغن های گیر..
15 آذ تعمیرگاه تخصصی ماکسیما در کرج
0 3196
آیا دارای خودروی ماکسیما هستید؟ اگر بله، چقدر از خودروی خود شناخت و آگاهی دارید؟ما سعی کرده ایم در این مقاله ، اطلاعات و توضیحات بسیار مفید و کاربرد..
05 آذ دیسک و صفحه در گیربکس استوک ماکسیما
0 690
میزان اهمیت سلامت دیسک و صفحه در سیستم گیربکس خودروی شمابه طور کلی سلامت دیسک و صفحه در سیستم گیربکس، که جزو یکی از مهم ترین و اساسی ترین سیستم خودر..
21 مه‍ مجموعه شیر کنترل در گیربکس
0 883
آیا مجموعه شیر کنترل، همان ساعت گیربکس است؟ به طور کلی مجموعه شیر کنترل از یک شیر تعویض دنده، یک شیر برقی و ساعت گیربکس تشکیل شده است، اما به اصطلاح ا..
02 مه‍ همه چیز درباره ی خرید و فروش گیربکس استوک
0 999
 در هنگام خرید گیربکس استوک باید به چه نکاتی توجه کرد؟ فرض نمایید، شما به عنوان یک مشتری نیاز به خرید گیربکس استوک ماکسیما دارید، و هیچ اطلاعی از قیمت..
02 مه‍ فروش چراغ جلو استوک ماکسیما همراه با نصب
1 3521
آیا چراغ ها دارای طراحی و کاربرد متفاوتی در خودرو هستند؟برای  پاسخ به این سوال و آشنایی با انواع چراغ ها در خودرو به خصوص چراغ های تولید شده توسط کم..
23 شه‍ لوازم کامل موتور استوک
مدیر 0 2433
چگونه به لوازم کامل موتور استوک اعتماد کنیم؟ موتور مجموعه ای از اجزای ثابت و متحرک و پلاستیک و فلزی که در اصل وظیفه تبدیل انرژی حرارتی را به نیروی م..
30 مر دنده خورشیدی، کلاچ، صفحه در گیربکس اتوماتیک
0 432
آیا استاندارد روغن گیربکس در نحوه ی کارکرد دنده خورشیدی موثراست؟ دنده خورشیدی چیست؟ مجموعه ای از رینگی داخلی  و خارجی که در شرایط مختلف و دنده های مخت..
26 مر اویل پمپ درگیربکس اتوماتیک
0 898
آیا عدم کارکرد مناسب اویل پمپ منجر به حرکت نکردن ماشین می شود ؟برای پاسخ به سوال فوق ابتدا به سراغ تعریف قطعه اویل پمپ یا همان قلب سیستم هیدرولیک می..
21 مر مفهوم توربین در گیربکس اتوماتیک
مدیر 0 956
 توربین گیربکس اتوماتیک / مبدل گشتاور در خودرو  با ما همراه باشید با تعریف جامع، (توربین گیربکس اتوماتیک / مبدل گشتاور) در خودرو، از زبان کارشناس با..
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)