منو
سبد خرید

با توجه به نوسانات نرخ ارز، لطفاً قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید: 09120151191 - 34510101 026

مقالات

21 مه‍ مجموعه شیر کنترل در گیربکس
0 19
آیا مجموعه شیر کنترل، همان ساعت گیربکس است؟ به طور کلی مجموعه شیر کنترل از یک شیر تعویض دنده، یک شیر برقی و ساعت گیربکس تشکیل شده است، اما به اصطلاح ا..
02 مه‍ همه چیز درباره ی خرید و فروش گیربکس استوک
0 40
 در هنگام خرید گیربکس استوک باید به چه نکاتی توجه کرد؟ فرض نمایید، شما به عنوان یک مشتری نیاز به خرید گیربکس استوک ماکسیما دارید، و هیچ اطلاعی از قیمت..
02 مه‍ فروش چراغ جلو استوک ماکسیما همراه با نصب
0 54
آیا چراغ ها دارای طراحی و کاربرد متفاوتی در خودرو هستند؟برای  پاسخ به این سوال و آشنایی با انواع چراغ ها در خودرو به خصوص چراغ های تولید شده توسط کم..
23 شه‍ لوازم کامل موتور استوک
مدیر 0 44
چگونه به لوازم کامل موتور استوک اعتماد کنیم؟ موتور مجموعه ای از اجزای ثابت و متحرک و پلاستیک و فلزی که در اصل وظیفه تبدیل انرژی حرارتی را به نیروی م..
30 مر دنده خورشیدی، کلاچ، صفحه در گیربکس اتوماتیک
0 55
آیا استاندارد روغن گیربکس در نحوه ی کارکرد دنده خورشیدی موثراست؟ دنده خورشیدی چیست؟ مجموعه ای از رینگی داخلی  و خارجی که در شرایط مختلف و دنده های مخت..
26 مر اویل پمپ درگیربکس اتوماتیک
0 69
آیا عدم کارکرد مناسب اویل پمپ منجر به حرکت نکردن ماشین می شود ؟برای پاسخ به سوال فوق ابتدا به سراغ تعریف قطعه اویل پمپ یا همان قلب سیستم هیدرولیک می..
21 مر مفهوم توربین در گیربکس اتوماتیک
مدیر 0 90
 توربین گیربکس اتوماتیک / مبدل گشتاور در خودرو  با ما همراه باشید با تعریف جامع، (توربین گیربکس اتوماتیک / مبدل گشتاور) در خودرو، از زبان کارشناس با..
20 مر مختصری از گیربکس ( summary of gearbox)
مدیر 0 135
گیربکس (gearbox)گیربکس مجموعه ای از قطعات شامل شفت انتقال نیرو و دنده، که وظیفه تبدیل نیرو و دور موتور را به نیرو و گشتاور مناسب برای چرخ ها بنا به ..
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)