فروشگاه اینترنتی جت آیا دارای فروشگاه مرکزی هم هست؟
فروشگاه اینترنتی جت با کادری مجرب و حرفه ای و با تجربه ای بیست ساله در حوزه خدمات خودروهای ژاپنی، تامین و تعمیر کننده انواع قطعات و لوازم استوک و آکبند کپانی نیسان، نظیر گیربکس استوک ماکسیما، گیربکس استوک مورانو و سایر قطعات مثل لوازم کامل موتور خودرو مشغول به خدمت رسانی می باشد، فروشگاه اینترنتی جت علاوه بر این که یک فروشگاه آنلاین می باشد، دارای  یک فروشگاه مرکزی بزرگ نیز در کلان شهر کرج واقع در ابتدای چهل و پنج متری گلشهر است، تا شما عزیزان با اطمینان خاطر بیشتر بتوانید، با حضور در این فروشگاه  خرید خود را با تضمین معتبر و خیالی آسوده انجام دهید، لوازم یدکی جت علاوه بر اینکه به صورت یک فروشگاه آنلاین و مرکزی در حوزه تامین قطعات مشغول می باشد، مالک و صاحب یک تعمیرگاه تخصصی خودروهای ژاپنی نیز بوده، تا در صورت نیاز به تعمیر خودرو، پاسخ گوی این دست از خدمات نیز باشد.

پس یادتان باشد، فروشگاه جت یک فروشگاه کاملا منحصر به فرد و فوق العاده ای است، که با راه اندازی سه سیستم به صورت بسیار عالی مشغول به خدمت رسانی به مشتریان عزیز و ارجمند ایران زمین می باشد.
با ما همراه باشد در این سه مرکز که مکمل هم هستند و از همه مهم تر هدف از این پشتیانی، کسب اطمینان خاطر شما مشتری عزیز می باشد.
فروشگاه اینترتی جت:  Jat.ir
فروشگاه مرکزی جت: کرج خیابان شهید بهشتی، ابتدای چهل و پنج متری گلشهر، روبه روی بازار بزرگ علی
تعمیرگاه مرکزی جت: کرج خیابان شهید بهشتی، ابتدای چهل و پنج متری گلشهر، خیابان ولیعصر بعد از شهرداری.
در هر سه مرکز طراحی شده ی فوق کارشاناس مجرب و یک تیم کاملا حرفه ای با تجارب فنی، آماده پاسخ گویی به سوالات و نهایتا خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.
خرید و فروش گیربکس در فروشگاه و تعمیرگاه جت:
شاید براتان پیش آمده باشد که سیستم گیربکس خوروی شما دچار مشکل اساسی شده باشد و خودرو نیاز به تعمیر و یا تعویض این بخش داشته باشد، طبیعتا کارشناس فنی جت پس از بررسی، در صورت امکان  و یا عدم تعمیر ، موضوع را به مالک خودرو اطلاع می دهد،  و در صورت تمایل مالک خودرو، فرض بر اینکه صاحب یک خودروی ماکسیما است، با توجه به قیمت بالای گیربکس و نبود و یا امکان عدم دسترسی گیربکس آک، می توانید از گیربکس استوک ماکسیما برای نصب در خودرو استفاده نمایید. البته  با توجه به نوسانات دلار، قیمت گیربکس استوک ماکسیما خیلی خیلی برای شما مرقون به صرفه  خواهد بود.
به طور کل ما حتی در صورت تعویض هر قطعه، بنا بر خواست شما، مثل گیربکس و سایر قطعات مرتبط با سیستم های زیربندی، جلو بندی، سیتم سوخت رسانی، برقی و موتور، آماده خریداری قطعات خودروی شما هستیم و هر آنچه نیز شما بخواهید چه قطعات آکبند و چه استوک ما پذیرای تقاضای شما  خواهیم بود.
سخن کارشناس فنی: یادتان باشد در زمان خرید گیربکس استوک برای خودروی خود حتما به نکات فنی توجه فرمایید، نظیر سلامت ظاهری گیربکس ( هر گونه ترک و یا شکستگی ) یا بوی نامطبوع از روغن موجود در کارتر، توجه کنید که از هر مرکزی و فروشنده ای این قطعه را خریداری نکنید و حتما قطعه ی مورد نظر خودر را همراه گارانتی و ضمانت معتبر خریداری نمایید، زیرا اصولا سلامت این سیستم بعد از نصب و کارکرد قابل تشخیص می باشد.
نکته ی بسیار مهم:
اصولا به دلیل شرایط نگهداری قطعات در انبارها  و خارج شدن ناخالصی های موجود، بهتر است، قبل از نصب گیربکس، روغن این قطعه تعویض شود.
ما سعی می کنیم در خصوص قطعات و سیستم های مهم تر خودرو حتما مقالات و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما همراهان عزیز و محترم قرار دهیم.


مطالب مرتبط:
همه چیز درباره ی خرید و فروش گیربکس استوک